Állásajánlatok

Projekt és pénzügyi menedzser

Helyszín: 1211 Budapest, Szállító utca 4.

Foglalkozás jellege: Teljes vagy részmunkaidő, hibrid munkavégzés

Főbb feladatok:

–          EFOP 134 és EFOP 137 Projekt pénzügyi feladatok ellátása;

–          Költségvetés és likviditástervezés, szerződés módosítás
előkészítés;

–          Pénzügyi nyilvántartások folyamatos vezetése, projektmappa
ellenőrzése, naprakészen tartása;

–          Kapcsolattartás a Kedvezményezettel;

–          Kapcsolattartás az Irányító Hatósággal;

–          EU-s Projekt pénzügyi elszámolások, mérföldkő beszámolók
összeállítása, változás bejelentés elkészítése, ügyintézése;

–          Záró kifizetési kérelem és beszámoló beadása;

–         Projekt anyagának helyszíni ellenőrzésre való felkészítése.

Elvárások:

–          Pénzügyi vagy gazdasági felsőfokú végzettség;

–          Minimum 3 éves referenciával, igazolt európai uniós forrásból
megvalósuló projektekben szerzett pénzügyi vezetői/szakértői
tapasztalat;

–          Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, PowerPoint,
Word, Outlook), továbbá az EPTK teljeskörű használata;

–          Jó munkaszervező/tárgyaló készség;

–          Precizitás;

–          Határidők betartása;

–          Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

–          Mérlegképes könyvelői végzettség.

Amit kínálunk:

–          Évtizedes múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő, stabil
háttérrel és kiváló szakmai gárdával rendelkező, magyar
tulajdonú munkahely;

–          Modern irodai környezet;

–          Fiatalos, jó hangulatú csapat;

–          Stabil, hosszútávú munkahely;

–          Versenyképes fizetés.

Önéletrajzzal: info@gyemanthegy.eu

Képzési asszisztens

Foglalkozás jellege: Teljes munkaidő (40 óra), irodai és terepmunka

–          a képzéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése

–          szerződések előkészítése

–          a képzésekhez kapcsolódóan a potenciális helyszínek, illetve oktatók feltérképezése

–          kapcsolattartás az oktatókkal és a képzésben résztvevőkkel

–          személyi anyagok és adatbázisok kezelése

–          értékelő anyagok előkészítése, illetve összesítése

–          a képzések indításához szükséges feladatokban való részvétel (képzés ismertetése a résztvevőkkel, helyszíni dokumentáció vezetése, kapcsolattartás)

Elvárások:

–          középfokú végzettség

–          önálló és precíz munkavégzés

–          magabiztos kommunikáció írásban, telefonon keresztül és szóban egyaránt

–          Microsoft Word és Excel alapfokú ismerete

–          hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

–          jogosítvány

–          szorosan együttműködő és támogató csapat

–          előrelépési és fejlődési lehetőség

–          versenyképes jövedelem

–          a munkakör betöltéséhez szükséges eszközök biztosítása

–          rugalmasság

Önéletrajzzal: oktatas@gyemanthegy.eu